Vrijdag Dames Dubbel 1 35+

4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond

4e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 12 november
3
PARK BATHMEN 1
1
TEPCI 4

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (4e in poule 4e klasse Dames Dubbel 35+ Vrijdag Avond )

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE HOVEN 1752022622
2.DE ZWEEPSLAG 1751122622
3.DE SCHAPEKOLK 17313161216
4.VAASSEN 17331151315
5.DEVENTER 17304131513
6.PARK BATHMEN 17304101810
7.ZUTPHEN 170349199
8.TEPCI 471065235

Spelers (1)