Vrijdag Heren Dubbel 1 17+

3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 12 november
4
VAASSEN 1
0
DE SCHAECK 2
Vrijdag 5 november
3
TEPCI 1
1
DE SCHAECK 2
1
DAISY 1
3
PARK BRABAND 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren Dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.UGCHELEN 2752023523
2.KERSCHOTEN 1743020820
3.VAASSEN 1733119919
4.PARK BRABAND 27412171117
5.TEPCI 17403141414
6.DE KOUWENAAR 271249199
7.DE SCHAECK 270256226
8.DAISY 170164244

Spelers (1)